18+ ・ alleen voor volwassenenGids ・ bijgewerkt 23.10.2026
Pornhub Naar Pornhub
Gids ・ Pornhub

Nederlandse porno op Pornhub, zonder omwegen

De Nederlandse pagina van Pornhub telt 75 video's met een Nederlandse titel of taal. Deze gids zet rubrieken, video's en Premium naast elkaar.

Schermafbeelding van de Nederlandse Pornhub-pagina met videogrid en rubrieken HD interface NL
Schermafbeelding: pornhub.com/language/dutch, 23.10.2026, 22:20 UTC.

Partners

Zes diensten, elke link opent in een nieuw tabblad.

StripchatCAM4FapHouseNutakuCandy AILiveJasmin
Rubrieken

Rubrieken met inhoud

Pornhub zet twintig rubrieken in het menu. De aantallen hieronder zijn die van 23.10.2026 en zeggen iets over de omvang, niet over kwaliteit. Zes rubrieken, gekozen op verschillend tempo: jong, groot, ouder, anaal, creampie en vrouwen onder elkaar.

18-25 314.795Big Tits 320.469MILF 215.077Anal 152.202Creampie 125.024Lesbian 42.853Japanese 38.622Hentai 26.426

18-25

314.795

Jonge mensen, veel telefooncamera's en korte clips. De grootste rubriek in het menu, dus de eerste pagina verandert snel.

Sorteer op nieuw als je niet wilt terugkijken. Hier staan veel clips van minder dan tien minuten.

Big Tits

320.469

Het hoogste aantal in het menu. Mix van studio's en amateur, van zacht licht tot harde close-ups.

Controleer bij 4K of de upload echt in 4K is. Op een telefoon zie je het verschil niet, op een groot scherm wel.

MILF

215.077

Vrouwen boven de 35, vaak in huiselijke scenario's: de buurvrouw, de moeder van een vriend, de vrouw van de baas.

Hier staan relatief veel volledige scènes met dialoog. Het tempo ligt lager dan in 18-25.

Anal

152.202

Studio's, amateurs en compilaties door elkaar. In de beschrijving staat vaak de resolutie en de lengte.

Sorteer op beoordeling als je snel wilt kiezen. Bij compilaties loont het om de bron te checken.

Creampie

125.024

Scènes die eindigen zonder weg te knippen. Veel POV en amateurmateriaal.

Lees de titel, want de thumbnail belooft soms meer dan de clip doet.

Lesbian

42.853

Twee of meer vrouwen, van studio tot telefoonopname. Kleinere rubriek, dus de hele lijst is sneller door te nemen.

Fijn als je geen eindeloze hetero-stroom wilt.

Selectie

Uit de Nederlandse lijst

Op /language/dutch stonden 32 van de 75 video's op de eerste pagina. De vier hieronder zijn de eerste vier met een Nederlandse productie of titel. Tijden en weergaven komen uit dezelfde pagina; na een week zijn ze anders en de volgorde zegt niets over kwaliteit.

Miniatuur van Pornhub: 1st Time DP Anal Threesome: 3 Dutch Friends In A Room

1st Time DP Anal Threesome: 3 Dutch Friends In A Room

SEXY BUURVROUW26:0629,2K weergaven

Drie Nederlandse vrienden, één kamer en een camera op statief. De titel zegt precies wat er gebeurt, er zit geen intro bij.

Miniatuur van Pornhub: 1st Time FFMM: 4 Dutch Friends In A Room

1st Time FFMM: 4 Dutch Friends In A Room

SEXY BUURVROUW23:4952,5K weergaven

Zelfde kanaal en opzet, nu met vier mensen. Iets rustiger gemonteerd dan de DP-scene.

Miniatuur van Pornhub: Mature Dutch man fucks a super-hot black-haired BBW

Mature Dutch man fucks a super-hot black-haired BBW

SEXY BUURVROUW13:5530,5K weergaven

Een oudere man en een vrouw met zwart haar, gefilmd in een slaapkamer. Dit kanaal blijft dicht bij huis.

Miniatuur van Pornhub: Dutch lesbian couple fucks a horny stud

Dutch lesbian couple fucks a horny stud

SEXY BUURVROUW24:4334,4K weergaven

Twee vrouwen en een man in een woonkamer. De titel verklapt de afloop, maar het camerawerk is netjes.

Alle tien bekijken

Vergelijking

Gratis of Premium

Gratis kijken kan zonder account. Premium is een aparte site, pornhubpremium.com, die Pornhub zelf beschrijft als HD zonder advertenties. De prijs staat op de inschrijfpagina en verschilt per land en plan; we noemen geen bedrag dat volgende maand al niet meer klopt.

Onderdeel
Gratis
Premium
Kosten
Niets
Abonnement, prijs op de inschrijfpagina
Advertenties
Ja, rond en in de speler
Nee, volgens Pornhub
Kwaliteit
720p of 1080p, afhankelijk van de upload
HD, met 4K bij echte 4K-uploads
Catalogus
Groot deel van de site
Aanvulling met volledige studioscenes
Account
Niet nodig om te kijken
Verplicht
Veilig kijken

Zo blijf je bij de inhoud

Rond porno hangt meer rommel dan rond een gewone videosoort: neppagina's, pop-ups met een creditcardveld en downloads die niets met de video te maken hebben. Drie regels helpen.

01

Blijf bij het domein

Typ pornhub.com zelf of gebruik de knop hierboven. Een link in een mail of advertentie kan naar een pagina leiden die er hetzelfde uitziet maar op een ander domein staat.

02

Betaal op de Premium-site

De inschrijfpagina opent op pornhubpremium.com. Vraagt een andere pagina om je kaartgegevens, sluit hem dan meteen.

03

Geen downloads van derden

Bestanden van buiten de site kunnen van alles bevatten. Pornhub levert geen installer en geen codec-pakket, dus die hoef je ook niet te openen.

Vragen

Vier vragen die terugkomen

Korte antwoorden, de rest staat op de vragenpagina. Alle cijfers komen van 23.10.2026.

Is Pornhub gratis?

Ja, het grootste deel kijk je zonder account en zonder betaling. Premium is een apart abonnement op pornhubpremium.com met volledige studioscenes en geen advertenties.

Hoeveel Nederlandse video's staan erop?

Op 23.10.2026 toonde /language/dutch 75 video's, waarvan 32 op de eerste pagina. Dat aantal groeit langzamer dan het totale aanbod.

Heb ik een account nodig?

Nee. Een account geeft playlists, geschiedenis en de mogelijkheid kanalen te volgen, maar je kunt zonder account kijken.

Is dit de officiële site?

Nee, dit is een onafhankelijke gids. Elke knop opent de officiële site in een nieuw tabblad en we hebben geen toegang tot accounts.